PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35933}
5,4 994
oceny
5,4 10 1 994
Bank nie z tej ziemi
powrót do forum serialu Bank nie z tej ziemi

Nie mam zamiaru obrażać twórców, ale zbyt normalny serial to nie był

kaleenee

to fajny serial widziałam parę odcinków i jest super , świetna rola Stroińskiego,Foremniak,Pyrkosza,Bilewskiego,Wrocławskiego,Bończaka.

ocenił(a) serial na 1
kinomanka_13

Miał dwie podstawowe wady:
- Jeżeli nie oglądałaś 1-2 pierwszych odcinków, w ogóle nie dało się zrozumieć o co chodzi.
- Głowni bohaterowie cały czas byli jacyś nadmiernie pobudzeni. Ciągła bieganina, uciekanie, wykrzykiwanie, brak spokoju, pobudzenie.

Pomimo plejady polskich aktorów średnia 5,4 jest wyraźnym sygnałem, że coś w tej produkcji było nie tak.

kaleenee

a rozumienie o co chodzi było w tym serialu aż takie ważne ?

kaleenee

Aż jestem ciekaw czy był aż tak zły ;)

ocenił(a) serial na 5
buterfly

Niestety, pomimo gwiazdorskiej obsady - marny ze względu na scenariusz i drętwą, zbyt sztuczną realizację. Gdyby to zrobił inny reżyser z komediowym doświadczeniem, pewnie byłby klasykiem - a tak to zapomniana miernota...

awierzb

To trochę rzeczywiście słabo ;) - Zwłaszcza że po opisie zapowiadała się świetna komedia ;) Chociaż też fakt z tematu można zrobić też praktycznie nieoglądalną ramotkę, jeżeli właśnie reżyser albo scenarzysta nie ma większego doświadczenia w komediach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones