Stanisław Tym

Stanisław Aleksy Tym

8,3
9 737 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Tym

Bardzo słaby i wogóle nie śmieszny. Proszę mi nie odpisywać że jestem głupi i lubię pewnie brazylijskie seriale. Otóż bardziej cenię Louisa De Funesa i Christiana Clavier a ten człowiek nie ma za grosz humoru. Czym ma być film Ryś ? To totalne gówno

Zandarm

"Otóż bardziej cenię Louisa De Funesa i Christiana Clavier..."

No to faktycznie cenisz "bardziej wyrafinowany" dowcip ;). Oczywiście wszystko rzecz gustu, ale określenie filmu jedynie słowami "totalne gówno", bez jakiejkolwiek argumentacji stawia Twój umysł na poziomie połykacza telenowel. Sorry.

gibons19

Ok już argumentuje i kontratakuje:
1. Filmy z jego udziałem na siłę próbują być obrazami kultowymi
2. Ryś to fatalna i gówniania kontynuacja hitu "Miś", ten pan myśląc że jest najzabawniejszym człowiekiem w Polsce myślał że zbije kasę robiąc film w stylu wspomnianego filmu Barei.
3. Jego żarty są mało zabawne, powiela cały czas to samo, próbuje być człowiekiem legendą i być zabawnym poprzez pokazanie rzeczywistości w krzywym zwierciadle
4. Nie jest zabawny

gibons19

Tak to jest bardziej wyrfinowany dowcip,..................

gibons19

Na jakim poziome stawia twój umysł ironiczne nazwanie humoru autora tematu wskazujące na to, że jego humor nie jest absolutnie wyrafinowany, bez jakiejkolwiek argumentacji swojego stanowiska w sprawie jego poczucia humoru?

Nie ma jak megalomania, "niepołykaczu telenowel"

Wiepszynka

Mnie Ryś też nie śmieszy - absolutnie (mimo, że na Misiu sikałam), ale nie zamierzam się tłumaczyć dlaczego mam taki a nie inny gust. Jestem połykaczem telenowel?? :) Może mnie też lepiej znasz niż ja sama?

Wiepszynka

Opinia żandarma na temat Stanisława Tyma:

"miernota Bardzo słaby i wogóle nie śmieszny."

No przyznaję żandarmik, że idziesz do przodu. Tu nawet mnie zatkało.

użytkownik usunięty
Zandarm

Akurat Clavier od Tyma to moim zdaniem wcale nie jest.

użytkownik usunięty

Zapomniałem dopisać pomiędzy wcale, a nie - lepszy.

Zandarm

zgadzam się po części. miał kilka charakterystycznych i fajnych przebłysków - tego nie wolno mu odebrać, ale ogólnie to żaden aktor. o ile w Misiu radził sobie, tak np w Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz - miernie (W nie ma róży bez ognia też słabo).

Zandarm

to nawet juz pominąć można, że on faktycznie humorytyczny i zabawny nie jest, ale warsztat aktorski może i był, tyle że Tym nie ma tej wyrazistości.
W tamtym okresie (co niektórzy żyjacy nawet obecnie) bili go na głowę: Dziewoński, Kobuszewski, Kobiela, Kłosowski, Gołas, Z Maklakiewicz, Dobrowolski, Himilsbach, Pokora, Kowalewski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones