Jerzy Tyczyński

6,6
50 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Tyczyński

Ktoś może wie czy ten aktor jeszcze żyje??? 103 lata to ładny wiek!!! Szukałem informacji na temat tego aktora ale nigdzie nic nie znalazłem (niestety). Jak ktoś ma jakieś informacje to proszę pisać!

mario_marcys

Żyje, wystarczy ci wikipedia....................................................................... ...

WhiskyMike

Ano , zyje i najstarszym żyjącym polskim aktorem , ostatnią rolę zagrał 2000 roku.

WhiskyMike

Wg Wikipedii Marian Utnik (ur. 1902) tez niby zyl zyl zyl - a tu nagle sie okazalo, ze zmarl w 2003. Stad pytanie o J.Tyczyńskiego, bo Wikipedia tez czasem sie myli.

Wolfgang1984

Kilka miesięcy temu na spotkaniu samorzadowym , reżyser Poręba potwierdził że widział się Tyczyńskim w maju 2010 roku ...Od tego czasu nikt nie mówił o jego śmierci. Więc wnioskuje że żyje.

Sztorm68

Ja bardzo przpraszam , była to pomyłka B.P , który pomylił go z innym aktorem - chyba Maciejewskim :( Więc nie wiem czy żyje

Sztorm68

Aha, rozumiem. Ale czemu się z nim widział?????

do_dzwonka

może w sprawie jakiejś roli?

do_dzwonka

Nie , prywatne spotkanie. Poręba od dłużżżego czasu nie kręci filmów. Czsem przeszłość i poprawność polityczna jest ważaniejsza od talentu.

mario_marcys

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Tyczy%C5%84ski_(aktor)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones